O mnie

Moje zdjęcie
Jestem diabełek wrodzony, anioł gdy chcę. Czasem samotna w tłumie innych osób. Choleryczka z artystyczną duszą, mocno stąpająca po ziemi.Jestem w ciągłym ruchu, ciągle ciekawa wszystkiego. Kocham koci świat i jak kot chadzam własnymi ścieżkami. Taka nieidealna Ja...

Mycha, czyli Skarb na Czterech Łapkach :)


Mycha zwana Miśką, Bubą, Dzidzią a także Niedobrotą, Awanturnicą i Ogoniastą...Moje kolorowe, futrzaste Szczęście na łapkach w białych skarpeteczkach, które troszkę spadają z tych łapek. Ma już 16 lat, ale nikt nie daje jej tylu, patrząc jak się bawi.

Jak to kobieta, pokazuje focha, kiedy chce to się przymila, miewa chandry i głupawki. A ja służę jej jako chodzący otwieracz do puszek z uwielbianym tuńczykiem. I jako ta, co pakuje w transporter i zawozi do lekarza na co dwumiesięczne kontrole glukozy. Mycha jest cukrzykiem i insulinę dostawała dwa razy dziennie. Mimo tak wrednej choroby, to najbardziej pokorna kotka na świecie, kiedy przychodził czas zastrzyku... Chorobę udało się pokonać, ale przyplątała się za to nadczynność tarczycy. Teraz bawimy się w podawanie tabletek, które przechodzą jedynie rozdrobnione w jedzonku. Są paskudnie gorzkie, ale Mycha daje radę, jest bardzo dzielna.

Moja Przyjaciółka...
2 komentarze:

  1. Ale ma piękne ubarwienie. Sto lat życia dla Mychy

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Kasiu, Mysi już nie ma... A raczej jest za Tęczowym Mostem :(

      Usuń