O mnie

Moje zdjęcie
Jestem diabełek wrodzony, anioł gdy chcę. Czasem samotna w tłumie innych osób. Choleryczka z artystyczną duszą, mocno stąpająca po ziemi.Jestem w ciągłym ruchu, ciągle ciekawa wszystkiego. Kocham koci świat i jak kot chadzam własnymi ścieżkami. Taka nieidealna Ja...

środa, 13 sierpnia 2014

Urlop :)


Drogi Gościu!

Z radością informujemy, że nadszedł dla nas długo wyczekiwany urlop. Od 14 sierpnia do końca miesiąca będziemy wypoczywać. Na urlop idzie także komórka i komputer ;) Dlatego jeśli zostawisz jakiś swój komentarz, będzie on musiał zaczekać aż dwa tygodnie. Z przyjemnością odpowiemy na niego po powrocie.
Gdzie będzie można nas spotkać? Oczywiście na tatrzańskich szlakach :) Jeśli więc, Drogi Gościu będziesz wtedy w Zakopanem lub okolicy, może los pozwoli się nam spotkać. Zatem do zobaczenia na szlaku!

                                                                                                                       Duśka i Mycha


6 komentarzy:

 1. A co to za dwie piękne Panie? :):)
  Udanego urlopu i duuużo pogody! Wypatruj świstaka, bo jak prognozy będą dobre, to też się tam będziemy niebawem kręcić :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cudownie! Mam nadzieję zatem, że obie będziemy mieć ta pogodę na szlakach ;) Ściskam!

   Usuń
 2. Życzę udanego wypoczynku i liczę na relacje z Tatr w kolejnych postach. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postaram się :) Oby tylko burze mnie ze szlaków nie przegnały :) Pozdrawiam.

   Usuń
 3. A Mycha też będzie na tatrzańskim szlaku? :) http://www.catster.com/files/post_images/24bd21471f465752c176b296f55866bd.jpg

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) :) A i owszem, mamy taki plecaczek, ale niestety kicia jest zbyt dużych rozmiarów i się nie mieści, poza tym nie znosi klatek, zamkniętej torby i najlepiej jej na stabilnym podłożu :) Kiedy trzeba ją "upchnąć" do torby jest wielki krzyk, więc myślę, że na szlaku miałabym ratowników TOPR na głowie :) :) :) Mycha wspiera mnie z poziomu kwatery. Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń