O mnie

Moje zdjęcie
Jestem diabełek wrodzony, anioł gdy chcę. Czasem samotna w tłumie innych osób. Choleryczka z artystyczną duszą, mocno stąpająca po ziemi.Jestem w ciągłym ruchu, ciągle ciekawa wszystkiego. Kocham koci świat i jak kot chadzam własnymi ścieżkami. Taka nieidealna Ja...

sobota, 25 lutego 2017

Czwarte urodziny

To już cztery lata jak jestem z Wami Drodzy Goście!


W tym czasie wiele się wydarzyło: od radości po smutek, od lenistwa po pracowite dni, od emocji dodających skrzydeł i tych, które mocno mnie zdołowały, od posiadania etatu i do bezrobocia, od bycia na NIE do bycia na TAK...
Cztery lata temu zakładałam bloga będąc w kiepskim nastroju, na jednym z życiowych zakrętów. To, co miało być jedynie formą terapii, zabawą, przyjemnym czasem, okazało się w gruncie rzeczy ciężką pracą, aczkolwiek bardzo miłą. Nie przypuszczałam, że po czterech latach znów będę na kolejnych zakrętach w życiu…
W ubiegłym roku pożegnałam trzy pozytywne osoby. Takie, które jeszcze wiele dobrego mogły zrobić, które przy spotkaniu z nimi, budziły mój uśmiech. Czy były mi bliskie? Owszem. Czy pomyślałam, że to niesprawiedliwe? Za każdym razem. Myślałam, że limit złych wiadomości skończy się z ostatnim dniem roku… Niestety Nowy Rok nie zaczął się dobrze. Odeszła kolejna osoba… A potem koniec stycznia okazał się dla mnie Wielkim Smutkiem, kiedy moja ukochana koteczka nie dała już rady walczyć z chorobami. Świat zawirował, a kiedy przestał, zaliczyłam twardy upadek na ziemię.

Mogłabym siedzieć i płakać, ale wiecie co? Wybieram ŻYCIE! Chcę czuć, dalej łapczywie czerpać z tego, co los mi daje w darze. A dał już wiele, przede wszystkim Was po drugiej stronie ekranu. I daje ciągle, więc szerzej otwieram oczy, by widzieć więcej i poczuć więcej. I wszystkim tym, chcę się z Wami dzielić. Proszę tylko o chwilę czasu, niebawem powrócę z relacjami z wędrówek. Także dzięki nim wiem, że ŚWIAT jest CUDOWNY. A Wy, Drodzy Goście, dzieląc się ze mną informacjami, pytaniami, opowieściami czy nawet zdjęciami w mailach czy komentarzach, utwierdzacie mnie w przekonaniu, że tak właśnie jest.

Zatem życzę sobie, byśmy przez kolejny rok byli razem i razem budowali ten nasz 
CUDOWNY ŚWIAT.

Dziękuję Wam i do zobaczenia wkrótce!

P.s. Blog jest od roku na facebooku, więc i tam mnie znajdziecie.
10 komentarzy:

 1. Dokładnie TAK!!!
  Zdołowanie to mała śmierć, a ona i tak przyjdzie,po co ją wyręczać?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zawsze w punkt :) Dzięki. Miłego weekendu! :)

   Usuń
 2. Gratuluję rocznicy :)
  Mi po stracie bliskiej osoby zajęło prawie pół roku zanim zaczęłam znów jeździć, a rok zanim aktywnie wróciłam do blogowania.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy ma swój czas. I każdy inaczej radzi sobie ze stratą. Ja już poczyniłam przygotowania do następnego wpisu, ale jeszcze chwilę mi to zajmie. Blogowanie jest dla mnie pewną formą ukojenia. Dobrego tygodnia Avelino! Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
 3. Po to jesteśmy, by się wspierać. Tylko pozytywnych myśli Ci życzę, reszta przyjdzie sama.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Wkraju. Masz rację, czasem z pozoru obcy ludzie trafią do nas szybciej, niż najbliżsi. A w końcu jesteśmy częścią blogowej rodziny. Dzięki, że jesteś... Pozdrawiam cieplutko :)

   Usuń
 4. Niech Ci teraz, dla równowagi, nie braknie chwil pełnych pozytywnych emocji. Do przodu! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki śliczne! Oby tak było, bo lustro stłukło mi się więcej, niż 7 lat temu :) To ile można z tym nieszczęściem się bujać... Pozdrawiam wraz ze słońcem :)

   Usuń
 5. Kochana Dusiu, gratulacje z okazji taaakiej rocznicy pięknej!!! Teraz niech zadziała kamień z Korczewa. Niech Twe dni rozjaśnia słońce a myśli niech będą pogodne i spokojne. Życzę Ci wielu wspaniałych wypraw nie tylko w góry. ŚWIAT JEST CUDNY!! RAZ DESZCZ A ZA CHWILKĘ SŁONCE!! Czego życzę Ci z całego serducha Dusiu. ściskam mocno i ruszaj w dalszą drogę.
  Buziaki. Bietka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Świat jest cudowny kiedy spotykam na swojej drodze dobrych ludzi. A do takich zaliczam Ciebie. Fajnie, że jesteś. Buziaki! :)

   Usuń