O mnie

Moje zdjęcie
Jestem diabełek wrodzony, anioł gdy chcę. Czasem samotna w tłumie innych osób. Choleryczka z artystyczną duszą, mocno stąpająca po ziemi. Jestem w ciągłym ruchu, ciągle ciekawa wszystkiego. Kocham koci świat i jak kot chadzam własnymi ścieżkami. Taka nieidealna Ja...

czwartek, 17 kwietnia 2025

Wielkanoc 2025r.

 

Spokojnych Świąt Wielkanocnych!


Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzę Wam moi Drodzy zdrowia, spokoju, wewnętrznej pogody ducha, wiary i siły. Spędźcie ten świąteczny czas w gronie Bliskich - stacjonarnie lub wirtualnie. Częstujcie się wzajemnie tym, co dane jest Wam na stole. Niech miłe zapachy wypełnią Wasze domy a biały obrus niech będzie zwiastunem jasności, która pokonuje mrok.

Życzę Wam, byście spojrzeli z dystansem na wszystko, co Was przytłacza, a nowe wyzwania przyjęli z optymizmem i nową nadzieją. Byście czerpali inspirację z otaczającego Was świata, a jeśli świat to dla Was zbyt dużo, to chociaż z tego bloga. 

Cieszcie się życiem i bądźcie za wszystko wdzięczni. Być może niektórym z Was jest teraz trudno, ale pamiętajcie, że Ten, który umarł, narodził się na nowo. Z wiosną każdemu się to uda, tylko bądźcie otwarci. Ja też będę. 

Jajko jest nieodłącznym elementem Wielkanocy. Symbolizuje proces odradzania się, nowe życie, płodność i tryumf życia nad śmiercią. Dzieląc się nim z Bliskimi, dajemy sobie wzajemnie miłość, szacunek i początek nowego. Zadbajmy zatem, by ten początek był radosny i dobry.

A na koniec mam dla Was ciekawostkę. Znalazłam kiedyś w internecie takie zdjęcie, które przedstawia różne ptasie jajka. Zobaczcie jakie są różnorodne i jak piękne mają kolory! I tego Wam także życzę - kolorów w życiu, na stole i w duszy.


Źródło: Internet


Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Z miłością, Wasza Duśka

2 komentarze:

  1. Niezwykłe porównanie, chociaż pewnie nie kompletne, bo są jeszcze większe jajka.
    Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Ci by te wyjątkowe chwile były pełne radości i szczęścia.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To jaja ptaków dzikich, nie ma tu ptactwa domowego czy też udomowionego. Czyli brak jaj kurzych, gęsich czy strusich chociażby. Ale jedno jest pewne, te święta zawsze są z jakimś jajem ;) Poświątecznie ściskam mocno! :)

      Usuń