O mnie

Moje zdjęcie
Jestem diabełek wrodzony, anioł gdy chcę. Czasem samotna w tłumie innych osób. Choleryczka z artystyczną duszą, mocno stąpająca po ziemi.Jestem w ciągłym ruchu, ciągle ciekawa wszystkiego. Kocham koci świat i jak kot chadzam własnymi ścieżkami. Taka nieidealna Ja...

środa, 24 grudnia 2014

Boże Narodzenie 2014r


 
 
 
 
Anielskich włosów na choince,

Anielskiej cierpliwości w sercu.

Anielskich chórów na dobranoc,

Anielskiego spokoju w życiu.

Anielskiej dobroci ze strony bliźnich,

Anielskich skrzydeł, aby wzlecieć…

 

W te szczególne dni życzę Wam wszystkim i Tobie Szanowny Gościu, byśmy odpoczęli, cieszyli się chwilą i byli jak te dobre Anioły, które sprawiają, że ludzie wokół nas się uśmiechają.

 

WESOŁYCH ŚWIĄT!

10 komentarzy:

 1. Najlepszego Dusia, Wesołych , Zdrowych, Pogodnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I wzajemnie Tomku, niech będą szczęśliwe. A Nowy Rok niech obfituje w same najlepsze rzeczy :)

   Usuń
 2. Niech Ci się spełniają wszystkie pragnienia, a czas upływa w spokoju, cieple i bliskości tych najbliższych i najważniejszych osób. Zdrowych i wesołych Świąt dla Ciebie i rodzinki. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo. Tobie także niech na drodze staną sami fajni ludzie, którzy przyniosą radość i szczęście, które będziesz mogła dzielić ze swymi Bliskimi. Wszystkiego dobrego :)

   Usuń
 3. Widzę bombkę ode mnie - ale jestem dumna :))) Tobie i ta drogą wszystkiego co najlepsze a przede wszystkim pracy marzeń :))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Madziu Słońce, choć w tym roku zabrakło dużej, żywej choinki, to nie mogło zabraknąć Twojego dzieła, którym się bezwstydnie chwalę wszystkim :) I choć nie miałam świątecznego nastroju, to jednak zrobiłam jedną bombkę - tę sznurkową pod choinką. Wiem, że czekacie na swoje filcowe imienne i dostaniecie je, jak tylko znajdę pracę. Buziaki! :)

   Usuń
 4. Chciałbym, aby Anioły rzeczywiście przyniosły Ci tylko dobre dni w nadchodzącym roku. Wszystkiego dobrego !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drogi Wkraju, mam nadzieję, że Twoje marzenie się spełni :), a do tego niech Anioły nie zapomną o Tobie. Wszystkiego dobrego! :)

   Usuń
 5. Dusiu, mam nadzieję, że miałaś cudowne Święta :) Pozdrowienia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj :) Mimo niesprzyjającej sytuacji w jakiej teraz jestem, to Święta były cudowne. I mam nadzieję, że również Twoje upłynęły w iście świątecznej atmosferze. Oby Nowy Rok przyniósł nam lepsze rzeczy, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Ściskam poświątecznie ;)

   Usuń