O mnie

Moje zdjęcie
Jestem diabełek wrodzony, anioł gdy chcę. Czasem samotna w tłumie innych osób. Choleryczka z artystyczną duszą, mocno stąpająca po ziemi.Jestem w ciągłym ruchu, ciągle ciekawa wszystkiego. Kocham koci świat i jak kot chadzam własnymi ścieżkami. Taka nieidealna Ja...

poniedziałek, 29 grudnia 2014

Święta, Święta i po Świętach...


CIĘŻKIE JEST ŻYCIE ELFA


Gwiazdka. Magiczny czas. W tym roku, jak zawsze elfy miały mnóstwo roboty z przydzielaniem, pakowaniem i podrzucaniem prezentów, tak, by Święty Mikołaj mógł dostarczyć je na czas. Głowy im parowały od czytania listów, ręce przypominały taśmociąg, cud, że same nie zapakowały się w ozdobną kokardę.
Przy takiej pracy pod presją czasu, już w czasie Gwiazdki, czasem zdarza się, że elfy mają głupawkę ;) No i w tym roku też tak było, a oto efekt tej głupawki.

Ech, ciężkie jest życie elfa...


Foto: Elf Tomasz

 
 
Foto: Elf Tomasz


Ta elfica z prawej jak zwykle dopieszczała w czasie Świąt swoją koteckę Mychę, ale na wszelki wypadek poszła o północy na Pasterkę, co by nie słyszeć w ludzkich słowach, ewentualnych pretensji ze strony Myszastej.
Ta elfica z lewej za to przygarnęła ze schroniska suczkę, absolutnie słodką i jak znam życie będzie bardzo rozpieszczana, nie tylko przez dzieci. Elf w postaci mojej Siostry sprawił, że jedne oczy nie będą przygasłe, nie będą spać na betonie i będą miały miłość i ciepłą miskę.
No cóż, w przyszłym roku dojdzie jeszcze jeden prezent do zapakowania przez elfy. Ale takie ich życie :)

A czy u Was elfy się spisały?

Do zobaczenia :)

2 komentarze:

  1. Ładne Elfy Was odwiedziły, oj ładne :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękujemy za miły komplement :) Nawet elfy lubią być nimi rozpieszczane ;)

      Usuń