O mnie

Moje zdjęcie
Jestem diabełek wrodzony, anioł gdy chcę. Czasem samotna w tłumie innych osób. Choleryczka z artystyczną duszą, mocno stąpająca po ziemi.Jestem w ciągłym ruchu, ciągle ciekawa wszystkiego. Kocham koci świat i jak kot chadzam własnymi ścieżkami. Taka nieidealna Ja...

środa, 23 grudnia 2015

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia 2015r.

Kochany Gościu,

Choć może tego nie widać, choć może tego nie czuć, ale zbliża się wyjątkowy czas w roku.
Jednej nocy stał się cud… I ma on wpływ na nas każdego roku.
Dlatego ze swej strony życzę Ci, byś niezależnie od tego kim jesteś,
gdzie jesteś i co robisz… byś miał uśmiech na twarzy każdego dnia,
byś zatrzymał się na chwilę w tę magiczną noc. Niech spełni się choć jedno świąteczne życzenie, pod choinką nie zabraknie radości, wzajemnej miłości, zrozumienia i wybaczenia.
Pamiętaj, Ty też jesteś cudem. Dla siebie, dla kogoś… Daj z siebie samo dobro w te piękne dni. Kto wie, może tylko samym uśmiechem sprawisz, że innym będzie lżej?
Wesołych, zdrowych i smacznych Świąt, choć bez śniegu i mrozu.

Wraz z pierwszą Gwiazdką niech na nowo stanie się cud…12 komentarzy:

 1. Życzę Ci uśmiechu, wewnętrznego spokoju i ustania w biegu, by ten czas mógł być dla Ciebie wyjątkowy i spędzony z bliskimi Ci osobami. Niech Ci się darzy, byś mogła realizować swoje cele i spełniać marzenia. Zdrowych i spokojnych!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I Tobie Karola - zdrowych, pełnych miłości Świąt, a po nich nieustającej podróży w sobie tylko znanym celu, oby Nowy Rok był Ci po myśli. No i najlepsze życzenia urodzinowe, bo pamiętam, że jakoś w okolicy je masz ;)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Dziękuję i Wam Kochani - Świąt pełnych miłości i rodzinnej atmosfery, niech ten czas będzie iście świąteczny, spokojny i zdrowy :0)

   Usuń
 3. Dziękuję za piękne życzenia Dusiu :) Wszelkiej pomyślności, duuużo zdrowia (bo cóż bez niego człowiek zdziała), ciepła, miłości bliskich i siły w realizowaniu najskrytszych marzeń. Niech 2016 rok będzie dla Ciebie wspaniały, a jeśli się da, to chociaż niech nie będzie gorszy od poprzednika. Pozdrawiam świątecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Izo, Tobie także życzę, by ten następny rok był lepszy od tego, co się już powoli kończy. Czerp z życia ile się da, podróżuj, fotografuj i potem nam to pięknie przedstawiaj. Wszystkiego dobrego! Uściski ;)

   Usuń
 4. Pięknie napisałaś. Cudowne życzenia. Dziękuję.
  Życzę Tobie wspaniałego świątecznego czasu. Wszystkiego dobrego moja droga.
  Pozdrawiam Cię ciepło!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Życzenia prosto z serca - nie potrafię inaczej :) W ten magiczny czas mam nadzieję, że odpoczniesz i naładujesz swoje akumulatory pozytywną energią, której Ci życzę z całego serducha. Pozdrawiam świątecznie :)

   Usuń
 5. Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech Tobie również życzę uśmiechu na twarzy i spełnienia marzeń.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo, Tobie także życzę wielu radosnych chwil tak w Święta, jak i po nich. Oby był to czas zwolniony, ale przepełniony radosną atmosferą. Ściskam iście świątecznie :)

   Usuń
 6. Mycha choinki nie zaczepia? :) Niech rok 2016 będzie przepełniony zdrowiem dla Ciebie i Twoich najbliższych. Uściski! I oczywiście głaski dla koteczki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Droga Skadi, jakoś tak jej się porobiło, że w tym roku zaczepia i to bardzo. Jakoś nie pasuje jej zawieszony łańcuch, a przechodząc, musi trącić łapką bombkę. Taka mała zgrywuska ;)
   Ja także życzę Ci wielu wspaniałych pomysłów na następny rok, no i oczywiście realizacji przynajmniej połowy z nich :) Ściskam cieplutko!

   Usuń