O mnie

Moje zdjęcie
Jestem diabełek wrodzony, anioł gdy chcę. Czasem samotna w tłumie innych osób. Choleryczka z artystyczną duszą, mocno stąpająca po ziemi.Jestem w ciągłym ruchu, ciągle ciekawa wszystkiego. Kocham koci świat i jak kot chadzam własnymi ścieżkami. Taka nieidealna Ja...

sobota, 7 lutego 2015

Czarno-białe górskie wspomnienia

WSZYSTKIE ODCIENIE
TATRZAŃSKICH SZAROŚCI


Pamiętacie serial "Wojna domowa"? Młody bohater układał tam piosenkę pt."Tak mi źle, tak mi szaro". No właśnie.... Mi jakoś też tak ostatnio szaro i długi dzień wlecze się dokładnie jak w piosence, czyli jak makaron. Straciłam nadzieję na ładne, białe obrazki zimowe. Teraz czekam na zieloną wiosnę. A tymczasem dzielę się z Wami moją małą czarno-białą galerią tatrzańską. I oby do wiosny!

HEJ!

11 komentarzy:

 1. Bardzo lubię czarno-białe zdjęcia, więc z chęcią obejrzałam :) Powiem Ci, że u mnie właśnie zrobiło się porządnie zimowo, biało... Niby lepiej późno niż wcale, ale jakoś tak już też wyglądam wiosny, a nawet marzy mi się lato :) Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie też czarno-biała fotografia ma jakąś magię. Lubię takie spojrzenie, mam wrażenie, że wtedy więcej widać, bo kolor czasem zamazuje całość. Zimy mogę pozazdrościć, dziś sypnęło przez chwilę, ale bez mrozu to zaraz wszystko topnieje. Ech, ja jednak z tych ciepłolubnych :) Serdeczności :)

   Usuń
 2. No i pięknie jest. Cudowne szarości :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ślicznie dziękuję :) I serdecznie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Brawo Duśka za B/W fotografię gór! to są moje klimaty :)
  ścisk!
  Bernadette

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moje też! Dzięki :) Wszystkiego najlepszego z okazji jutrzejszego Twojego święta :) Choć lubisz B/W to jednak życzę Ci, byś w życiu miała mnóstwo kolorów. Fajnie, że jesteś, wiesz? Buziaki :)

   Usuń
 5. Duśka, dzięki :) JUTRO napiszę do Ciebie, bo to też Twoje święto, pamiętam!
  Myślę o spotkaniu, co Ty na to?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, dzięki, no nie da się ukryć :) Jeśli nie spodziewasz się jutro gości, to zapraszam na Sadybę, jesteś z Tomkiem mile widziana :) Niestety psiulka musicie zostawić, bo Miśka raczej by tego nie zniosła :) Co Wy na to? Wpadnijcie choć na chwilkę :)

   Usuń


 6. Also visit my page; выучить английский онлайн бесплатно
  без регистрации, ,

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne to , naprawdę jakbym się przeniósł w wolny od turystów świat magicznych Tatr :)
  Pozdrawiam Cię :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. To fakt, że aby zrobić "puste" zdjęcie bez nóg, twarzy, rąk innych turystów, to trzeba wyjść wyżej, albo niżej polować na odpowiedni kadr. Ale jedno pozostaje niezmienne: magia Tatr. Serdeczności :)

   Usuń