O mnie

Moje zdjęcie
Jestem diabełek wrodzony, anioł gdy chcę. Czasem samotna w tłumie innych osób. Choleryczka z artystyczną duszą, mocno stąpająca po ziemi.Jestem w ciągłym ruchu, ciągle ciekawa wszystkiego. Kocham koci świat i jak kot chadzam własnymi ścieżkami. Taka nieidealna Ja...

środa, 25 lutego 2015

Drugie urodziny

Mam dwa latka…

Dziś Drodzy Goście mam urodziny J
To już od dwóch lat jestem z Wami: w Waszych domach, na szlaku, w deszczu i słońcu, w chmurach i na ziemi. I dziękuję za to, że jesteście ze mną. 
Za Wasze rady, wskazówki, miłe komentarze oraz maile. Dzięki Wam przekonuję się, że świat jest mały, wystarczy wejść do Waszych kącików, 
by nagle znaleźć się w zupełnie innym miejscu.
Razem ten świat tworzymy, codziennie sprawiajmy, by był on CUDOWNY
I bądźmy radośni jak dwuletnie dziecko. Nie traćmy tego dziecięcego postrzegania świata. Niech będzie zawsze w kolorach tęczy. Czego wszystkim odwiedzającym ten kąt życzę z całego serca.

DO ZOBACZENIA NIEBAWEM J

14 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego zatem :) I kolejnych udanych lat blogowania, byleby sprawiało Ci dużo przyjemności. No i nie mogłabym nie wspomnieć - pięknie wyglądasz, świetne zdjęcie :)

  Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ślicznie. To zasługa mojej zdolnej Siostry :) Pisanie na blogu sprawia mi wciąż mnóstwo radości, a przede wszystkim kontakt z ludźmi. Mam nadzieję, że nigdy nie ustanie. A pluszak to takie moje wewnętrzne dziecko, które we mnie siedzi. I to ono powoduje radość, którą chcę się dzielić. Uściski ślę :)

   Usuń
 2. Czerp z blogowania jeszcze więcej radości. Zwiedzaj, przeżywaj i pisz, by dzielić się wszystkim, co piękne i niezwykłe. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taki mam plan :) Muszę tylko pokonać obecne pewne trudności, ale przecież nie będą one trwały wiecznie. Wierzę, że się uda jeszcze wiele miejsc zobaczyć i przybliżyć. Serdeczności :)
   P.s. Mam jakiś problem z dodawaniem komentarzy na Twoim blogu i już kilka razy coś napisałam i nie mogłam wysłać :( Ten Discous mnie chyba pokonał :( Ale wiedz, że bywam u Ciebie :)

   Usuń
 3. Dalszego powera w prowadzeniu bloga! No i głaski dla Mychy! :) Pozdrowienia dla Was!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję pięknie za jedno i drugie :) Serdecznie obie ściskamy :)

   Usuń
 4. Dużo wytrwałości w prowadzeniu bloga więc Ci życzę, bardzo lubię czytać Twoje opisy i relacje, więc mam nadzieję, że będziesz się z czytelnikami często dzielić swoimi przeżyciami :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo. Jeśli tylko zdrowie dopisze i łaskawy los dopomoże, to postaram się jak najwięcej zobaczyć i przekazać. I zawsze chętnie się tym podzielę, bo jak dziecko jestem ciekawa świata :) Tymczasem pozdrawiam cieplutko :)

   Usuń
 5. Zawsze zaglądam tu z wielką przyjemnością. Kolejnych udanych wpisów i następnej pięknej rocznicy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło :) Dziękuję. Dołożę wszelkich starań, by było co opisywać ;) Serdeczności!

   Usuń
 6. Duśka!! Czarna Inez ze zdjęcia spogląda ;) Gratulujemy fajnego blogowania i życzymy Ci z Tomkiem następnych urodzajnych lat w cudowne historie i fantastyczne krajobrazy. Podróżuj, odkrywaj, smakuj i opowiadaj literą i zdjęciem, oczywiście :)
  B i T

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Kochani :) Ostatnio smakuję nowe miejsca dosłownie, jedząc np. miejscowe żarełko, tak więc wszystkie zmysły na pokład i będę tym się dzielić. Mam nadzieję, że już niedługo będę mogła znów zachłannie rzucić się na cudowny świat :) Uściski!

   Usuń
 7. Brawo! Życzę studni pomysłów na kolejne wyprawy oraz zdrowia do ich realizacji:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj :) Studnia pomysłów - fajne określenie. No to ja już chyba taką studnię mam i mam nadzieję, że nigdy nie wyschnie :) Jeśli tylko zdrówko pozwoli to będę z niej czerpać ile się da. Tymczasem zapraszam do rozgoszczenia się w tym kącie, w blogowej sferze :) Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń