O mnie

Moje zdjęcie
Jestem diabełek wrodzony, anioł gdy chcę. Czasem samotna w tłumie innych osób. Choleryczka z artystyczną duszą, mocno stąpająca po ziemi.Jestem w ciągłym ruchu, ciągle ciekawa wszystkiego. Kocham koci świat i jak kot chadzam własnymi ścieżkami. Taka nieidealna Ja...

czwartek, 25 lutego 2016

3 urodziny bloga :)
„Mam trzy latka, trzy i pół, sięgam bródką ponad stół…” – tak zaczynała się sympatyczna rymowanka, którą pamiętam z dzieciństwa. Dziś mogę powiedzieć, że mam trzy latka i jestem bardzo dumna z tego J. Już od trzech lat jestem z Wami, Drodzy Goście i wcale mi się to nie nudzi. Blog w tym czasie nieco urósł, zaczął przyjmować coraz to nowych czytelników, dbał o wierną ekipę odwiedzających. Bo to właśnie ludzie, po drugiej stronie ekranu, są dla mnie najważniejsi. I dziękuję, że jesteście ze mną.
I choć nie mam już fartuszka z muchomorkiem i nie chodzę do przedszkola z workiem, to dziś starym, przedszkolnym i szkolnym zwyczajem, mam dla Was cukierki J  Fajnie, że razem możemy się cieszyć i sprawiać, by Świat był Cudowny. Uściski dla wszystkich i do zobaczenia wkrótce !

P.s. Blog Cudowny Świat jest już teraz na facebooku, ale chwila minie, zanim ogarnę się z tą twarzoksiążką ;)
Pozdrawiam serdecznie, Duśka 

18 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z okazji trzecich urodzinek życzę mnóstwo satysfakcji z prowadzenia bloga i wspaniałych podróży. Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oby się spełniło ;) Pozdrawiam.

   Usuń
 3. No to niech blogowe dziecię rośnie zdrowo, karmione kolejnymi relacjami i zdjęciami, a Tobie niech frajda z tego pisania nie mija. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niech się dobrze chowa po kątach świata ;) Buziaki :)

   Usuń
 4. Gratuluje i wytrwałości w kolejnych latach :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest tyle ciekawych miejsc w Polsce więc tematów Ci na pewno nie zabraknie na kolejne lata blogowania :) gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Mocno się staram, by z każdym miejscem znaleźć coś ciekawego i w taki sam sposób to przedstawiać. Polska jest najfajniejsza i tego się trzymajmy :) Pozdrawiam :)

   Usuń
 6. Wszystkiego najlepszego i kolejnych lat podróżowania i blogowania:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki śliczne! Pozdrawiam cieplutko :)

   Usuń
 7. Gratulacje !
  Kolejnych ciekawych postów i wytrwałości.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję pięknie. Mam nadzieję, że za rok napiszę to samo, że wciąż pisanie mi się nie nudzi ;) Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
 8. Wielu ciekawych wpisów w kolejnym roku życzę
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że ich nie zabraknie. Ściskam :)

   Usuń