O mnie

Moje zdjęcie
Jestem diabełek wrodzony, anioł gdy chcę. Czasem samotna w tłumie innych osób. Choleryczka z artystyczną duszą, mocno stąpająca po ziemi.Jestem w ciągłym ruchu, ciągle ciekawa wszystkiego. Kocham koci świat i jak kot chadzam własnymi ścieżkami. Taka nieidealna Ja...

wtorek, 12 marca 2013

Co może chory człowiek...

Witam Cię drogi Gościu!

Co może zrobić chory człowiek, który nagle został usadzony w domu z kubkiem ciepłego napoju i termometrem pod pachą? Taki, co zamiast mówić wypluwa jedynie z siebie kaszel? I kiedy kichanie jest niebezpieczne, bo powoduje zagrożenie z jego tylnej części?
Ano może nie wiele. Może na przykład siedzieć z tamponami w nosie, z którego się leje i wrócić myślami na tatrzański szlak.
Dlatego zabieram Cię dziś drogi Gościu na najwyższy szczyt polskich Tatr Zachodnich. W zakładce "Tatry - Starorobociański Wierch" znajduje się opis mojej wędrówki na ten szczyt. Wezmę tylko zapas chusteczek i możemy ruszać w drogę....

2 komentarze:

 1. Dziękujemy za odwiedziny u nas, oraz za trafne wskazówki. Zapałki były w naszym plecaku, ale uciekły nam przy tworzeniu listy :) Chętnie przeczytaliśmy o Starorobociańskim Wierchu, bo jeszcze nie jest przez nas zdobyty. Piękne zdjęcia zachęcają do podjęcia wyzwania.
  Życzymy wielu rdości, które niesie tworzenie boga.
  Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
 2. Polecam Tatry Zachodnie, tyle, że często tam wieje, więc do plecaka należy dopakować czapkę i rękawiczki :)
  Bardzo dziękuję za życzenia i do "przeczytania" na naszych blogach, a być może do spotkania na szlaku :)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń