O mnie

Moje zdjęcie
Jestem diabełek wrodzony, anioł gdy chcę. Czasem samotna w tłumie innych osób. Choleryczka z artystyczną duszą, mocno stąpająca po ziemi.Jestem w ciągłym ruchu, ciągle ciekawa wszystkiego. Kocham koci świat i jak kot chadzam własnymi ścieżkami. Taka nieidealna Ja...

wtorek, 25 lutego 2014

Pierwsze urodziny

Witajcie Drodzy Goście!

Hhhhurra!
Dziś minął rok od pierwszego wpisu na blogu. Nie będę mówiła o statystykach, wspomnę tylko, że zajrzeli do mnie ludzie z najdalszych zakątków globu, co przeszło moje najśmielsze oczekiwania. I właśnie o tym chcę napisać.
To dzięki Wam, Drodzy Goście, piszę o wspaniałych miejscach, które mogę zobaczyć. Dzięki Waszym komentarzom uczę się i poznaję nowe rzeczy, miejsca oraz przede wszystkim Was. I cieszę się, że nie ważne skąd jesteśmy, pochodzimy czy jaki mamy kolor skóry czy też jaką wiarę wyznajemy, jesteśmy do siebie podobni i razem uważamy, że ŚWIAT JEST CUDOWNY,  a ludzie mogą się dzięki nam zmienić.
Dziękuję za wspólny rok i za to, że czuję się częścią blogowej rodziny. Na kolejny rok życzę sobie i Wam, byśmy odwiedzili nowe miejsca, przypomnieli stare, przetarli nowe szlaki, powrócili na te, które są nam znane. I żebyśmy wspólnie odbywali wirtualne wędrówki, a jeśli los pozwoli, to również te prawdziwe, ramię w ramię.
Przesyłam wszystkim Wam buziaka i do "przeczytania" w kolejnych postach!

P.s. Niebawem pokażę Wam fantastyczne miejsce w Polsce. Do zobaczenia! :)

16 komentarzy:

 1. Moje najszczersze gratulacje :) pozdrawiam Marysia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Marysiu. To również Twoja zasługa, że się rozwijam na blogowym polu. Twoje wskazówki na początku mojej działaności były bardzo cenne. I za nie bardzo Ci dziękuję. I za to, że jesteś :)
   Ściskam!

   Usuń
 2. To był bogaty rok. Bogaty w opisy Twoich wycieczek. Troszkę późno odkryłem Twój blog, ale jest obecnie jednym z ulubionych. Zauważyłem, że mamy podobne gusta i część miejsc które odwiedziłaś już były mi znane. Lubie wtedy poczytać, jakie ktoś miał odczucia zwiedzając dane miejsce i czy opinia o nim jest zbliżona z moją.
  Gratulując tego roku blogowania życzę kolejnych wspaniałych postów i mnóstwa ciekawym miejsc do zobaczenia.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Nigdy nie jest za późno, by odkrywać nowe miejsca, choćby takiego skromnego jednak bloga, jak mój :) A z gustami faktycznie :) Zauważamy podobne drobiazgi ;) I też lubię poczytać o miejscach, w których byłam, a dzięki zamieszczanym zdjęciom mogę się przekonać na ile dany obiekt, czy miejsce się zmieniło. I za to też dziękuję Tobie. Robisz fantastyczne zdjęcia.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 3. Wszystkiego najlepszego z okazji małej rocznicy Kochana! :) Życzę Ci tego wszystkiego, o czym sama napisałaś, a przede wszystkim jeszcze wielu lat udanego blogowania, które będzie Ci dawało dużo radości i satysfakcji. A tak poza tym to jesteś przepiękna :) Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za komplement :) Tak dobrzy i kochani ludzie wokół motywują mnie do rzetelnej i odpowiedzialnej pracy, jaką są wpisy na blogu. Mam nadzieję, że pomogą one osobom, które zastanawiają się gdzie pojechać i co zobaczyć. Tobie Słońce, dziękuję za prześliczne wędrówki górskie, zawsze ciepłe słowo oraz za to, że jesteś i pozwalasz swoimi wpisami oderwać się od burej rzeczywistości.
   Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
 4. Wandziu,
  życzę wszystkiego tego czego sama sobie życzysz z okazji pierwszej rocznicy. Cieszę się, że zdecydowałaś się na stworzenie takiej strony, od której codziennie zaczynam swój dzień, by sprawdzić czy coś nowego się pojawiło :) czego przeczytanie sprawi mi olbrzymią radość.
  Co do zdjęcia to wyszłaś na nim naprawdę szałowo.
  Ściskam i przesyłam buziaki
  Magdalena

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Madziulka! Cieszę się, że wprawiam Cię w dobry nastrój od rana. I dziękuję, że zawsze byłaś, jesteś i mam nadzieję będziesz :) I że jesteś ze mną na blogu od samego początku i wnikliwie czytasz wszystkie wpisy.
   Buziaki :)
   P.s. Zdjęcie jest autorstwa mojej bardzo zdolnej Siostry :)

   Usuń
 5. Gratuluję pierwszej rocznicy i ciekawego bloga. Wierzę, że każdy kolejny rok będzie obfitował w nowe wyprawy, nowych znajomych i w ciekawe opisy miejsc do których dotarłaś.
  Wszystkiego najlepszego,
  Jacek
  Ps. Bardzo fajne zdjęcie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ślicznie :) Jest mi dobrze na duszy wiedząc, że mam koło siebie ludzi, którzy myślą podobnie jak ja. Jacku, Tobie dziękuję za ostatnią ważną wiadomość, co sprawia, że muszę się bardziej starać i uważać. No i oczywiście za nowe miejsca, które i dla mnie odkrywasz.
   Przekażę Siostrze, że zdjęcie się spodobało ;) Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
 6. Życzę Ci kolejnego wspaniałego roku, oraz pogłębiania pięknej pasji podróżowania. Każdy Twój wpis jest dokumentem, to Twoja własna historia, prywatne archiwum.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. A najfajniejsze w tym jest to, że swymi wspomnieniami i przeżyciami mogę się z Wami dzielić. I również Tobie Tomku, dziękuję za wspaniałe podróże na kompletnie nieznane mi tereny. Bo choć kilka razy zdarzyło mi się być w Bieszczadach, to nie mogę powiedzieć, że znam te ścieżki czy historię danych miejsc.
   Pozdrawiam ciepło :)

   Usuń
  2. Dziękuję również. Osobiście Dusiu uwielbiam gawędzić o dzikich terenach, jak również słuchać i czytać o miejscach mi dotychczas nieznanych. Dzięki Tobie zawsze mogę znaleźć coś ciekawego
   Pozdrawiam :)

   Usuń
  3. Mam to samo :) Ostatnio przeczytałam w miesięczniku Poznaj Świat chyba, o dzikich terenach nad Bajkałem i od razu jakoś skojarzyłam z Twoją osobą, że nic, tylko niedługo poczytam jakąś relację znad Bajkału u Tomka :) :) A póki co nawet nasze polskie "dzicze" są świetne. Miłego weekendu :)

   Usuń
  4. Przyznam szczerze że od dawna myślę o wyprawie w Tajgę, jednak wiem że jeszcze nie dziś. Jeśli tak się stanie w przyszłości, na pewno Cię powiadomię. Może też powstanie nowy projekt o wschodzie...?
   Pozdrawiam Cię :)

   Usuń
  5. Nie zbadane są ścieżki, którymi kroczy myśl Boża. Oby była zbieżna z naszymi :) :)
   Ściskam :)

   Usuń